دسته بندی ها

درباره ما

حوزه آموزشی کشور با بیش از 95000 مدرسه، نیازهای گسترده و متنوعی را در جهت پیشبرد اهداف آموزشی خود دارا می­باشد. از طرفی مشاغل و کسب و کارهای فراوانی نیز در این حوزه مشغول فعالیت هستند که ایجاد ارتباط منسجم و هدفمند بین مدارس و کسب و کارها، باعث گسترش و توسعه بازار و تسهیل در تامین نیازهای مدارس می گردد.

پایگاه اینترنتی بهجو به عنوان اولین بانک جامع نیازمندی­های آموزشی کشور، بستری تخصصی و مدرن را جهت معرفی مشاغل و کسب و کارهای مرتبط با حوزه آموزش کشور ایجاد می­نماید. در این بستر امکان ارتباط مستقیم و بی واسطه بین مدارس و مجتمع ­های آموزشی با صاحبان مشاغل و کسب و کارها فراهم گردیده است.

//www.behjoo.ir/wp-content/uploads/2019/07/درباره-ما-1.jpg
https://www.behjoo.ir/wp-content/uploads/2019/07/درباره-ما1-500x400.jpg

کسب و کارهای بهجو

پایگاه اینترنتی بهجو بر اساس شناخت درخواست­ها و نیازمندی های مدارس طراحی گردیده است. این سایت بستری مناسب جهت معرفی مشاغل و خدمات تخصصی به مراکز آموزشی می باشد.

تمامی کسب وکارهایی که در حوزه آموزشی فعال هستند می توانند با ثبت اطلاعات خود و قرار گرفتن در دسته بندی های سایت، امکان برقراری ارتباط با مدارس و مراکز آموزشی را برای خود فراهم آورند.

شرکت بهسامان تدبیر پردازش

شرکت دانش بنیان بهسامان تدبیر پردازش به شماره ثبت 243880 از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه طراحی و پیاده­ سازی نرم ­افزارهای مدیریت آموزشی آغاز نموده که مورد استقبال تعداد زیادی از مدارس برتر و پیشرو در سطح کشور قرار گرفته است.

چهارده سال حضور فعال و متمرکز شرکت بهسامان تدبیر پردازش در حوزه آموزش کشور و ارتباط با بسیاری از مدارس، موجب شناخت دقیق و عمیق نیازها و مشکلات مدارس گردیده است.

پایگاه اینترنتی بهجو با هدف تسهیل در تامین نیازهای مدارس و ایجاد ارتباط مستقیم و بی واسطه مراکز آموزشی با صاحبان مشاغل طراحی گردیده است.

//www.behjoo.ir/wp-content/uploads/2019/07/BehsamanLogo.jpg

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر