دسته بندی ها

کسب و کار

آدرس: خیابان گاندی، خیابان شانزدهم، پلاک 11، واحد 17

شماره تلفن ثابت: 02188798043، 02188663165
شماره همراه: 09021130502
شماره فکس: 02166970183

وبسایت: www.javidanbook.ir/#!/new-books
ایمیل: info@javidanbook.ir
شبکه های اجتماعی:

معرفی

  • سازمان انتشارات جاویدان در سال 1300 توسط آقای محمد حسن علمی تاسیس گردیده و در حال حاضر با حدود یک قرن سابقه درخشان فرهنگی یکی از قدیمی ترین ناشران کتاب در ایران میباشد.
  • هزاران عنوان کتاب در زمینه های مختلف توسط این انتشارات به چاپ رسیده که نام بسیاری از آنها در لیست پرفروش ترین کتاب های تاریخ نشر ایران قرار دارد.
  • از جمله این کتاب ها میتوان به (خداوند الموت، امام حسین و ایران، مغز متفکر جهان شیعه، ملاصدرا، زندگی پر ماجرای نادرشاه، از سیدضیاء تا بختیار، مجموعه کتاب های صادق هدایت، صادق چوبک، بزرگ علوی و …)اشاره نمود.
  • دو مؤسسه انتشارات آثار جاویدان و انتشارات دنیای دانش توسط انتشارات جاویدان تاسیس گردیده است که در حال حاضر با مدیریت واحد در زمینه های مختلف فرهنگی مشغول به فعالیت میباشند.
  • این انتشارات با کمال افتخار از نویسندگان محترم، مترجمین گرامی، ویراستاران عزیز، طراحان و گرافیست های گرانقدر دعوت به همکاری مینماید.
  • قابل ذکر است انتشارات جاویدان محصولات خود را مستقیما با تخفیف ها و شرائط ویژه به همکاران محترم(فروشگاه ها و مراکز پخش کتاب، فروشگاه های اینترنتی) در سراسر کشور ارائه مینماید.
برای خواندن ادامه متن کلیک کنید...

چگونه این کسب و کار را ارزیابی می کنید؟

برای امتیاز دادن روی یکی از ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز: 5 از 5 تعداد رای: 1

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نظرات کاربران ()

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر