دسته بندی ها

کسب و کار

کوپن تخفیف
20%

با ارائه این کوپن می توانید از 20% تخفیف کاربران بهجو بهره مند شوید. دریافت کوپن تخفیف

آدرس: شهرک صنعتی نصیر آباد، سرو 5، پلاک 4

شماره تلفن ثابت: 02156391883، 02156391884
شماره همراه: 09124549470

وبسایت: www.fekraneh.ir
ایمیل: info@fekraneh.ir
شبکه های اجتماعی:
فکرانه پلتفرم پویایی و خلاقیت

معرفی

موسسه فرهنگی فکرانه، از سال 1388 در سه حوزه تولید، توزیع و آموزش انواع بازی های فکری فعال است. هدف اصلی فکرانه، ترویج استفاده از بازی های فکری و بهره‌مندی تمام گروه‌های سنی از این ظرفیت هاست. در این مجموعه، علاوه بر تمرکز ویژه بر تولید مجموعه متنوعی از بازی های فکری، در راستای فرهنگ سازی و گسترش استفاده از بازی های فکری در میان گروه های مختلف، خصوصا مدارس و مراکز فرهنگی، اهداف مهمی تعیین شده است. این مهم از طریق برگزاری کارگاه های آموزشی و یا رویدادهای روزانه، با همراهی کادری مجرب در مدارس،دانشگاه ها، موسسه های فرهنگی، خانه های سالمندان و… انجام می شود. به علاوه، برای استفاده از ظرفیت های فرهنگی و علمی در تولید و طراحی بازی های فکری بومی تلاش های موثری صورت پذیرفته است.
کارگروه تخصصی طراحی رویداد فکرانه، هم به عنوان حامی و مشاور و هم مجری طرح، متناسب با انواع فضاهای آموزشی، عمومی و … آماده ارائه بسته‌های ویژه به مشتریان است. حتی بسته‌های از پیش طراحی شده هم وجود دارد که برای مکان‌های مختلف از جمله ادارات، کافه‌ها و رستوران‌ها و … آماده اجرا هستند.
از تجربیات این کارگروه می‌توان به برگزاری رویداد در پردیس سینمایی ملت (1391)، برج آزادی(1391)، پارک لاله(1392)، شهرستان خاش (1392) و رویدادهای یک تا هفت روزه متعددی در مدارس مختلف، اشاره کرد.

برای خواندن ادامه متن کلیک کنید...

چگونه این کسب و کار را ارزیابی می کنید؟

برای امتیاز دادن روی یکی از ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز: 2.3 از 5 تعداد رای: 1

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نظرات کاربران ()

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر