کلینیک سمعک برتر

10 ماه قبل ، تهران ، تهران ، خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، بالاتر از مترو شریعتی، روبروی بیمارستان ایرانمهر، پلاک 17، واحد 1
  • استان: تهران
  • شهر: تهران
  • خیابان: خیابان شریعتی بالاتر از ظفر، بالاتر از مترو شریعتی، روبروی بیمارستان ایرانمهر، پلاک 17، واحد 1

در کنار شما، برایتان مکانی آرامش بخش برگزیده ایم و پلی میان خود و شما شده ایم تا به ما در کلینیک سمعک برتر بپیوندید.

کلینیک ما، با نزدیک به دو دهه تجربه در ایران و آمریکا از کاملترین و مطرح ترین مراکز سنجش شنوایی و تجویز سمعک در کشور می باشدو خدمات خود را متمایز از سایرین ارائه می دهد.

با برخورداری از برترین تجهیزات با برندهاي معتبر و تکنولوژی توانسته ایم، نمایندگی فروش و تجويز سمعک مرکز و شمال شرق تهران را به خود اختصاص دهیم.

در اين مركز، كليه آزمون هاي شنوايي سنجي نوزادان، بزرگسالان، تست هاي مربوط به سرگيجه، وزوز و تجويز انواع سمعك با برندهاي معتبر انجام مي شود.

دریافت گواهینامه های متعدد از کنگره و همایش های مختلف نظیر UHA آلمان تاییدی بر این ادعا است.

مديريت محترم اين مركز، خانم دكتر سارا باقري مي باشند كه فارغ التحصيل از دانشگاه علوم پزشكي ايران بوده و پس از آن دوره هايي را در لس آنجلس آمريكا فراديده و در كلينيك گوش و حلق و بيني آقاي دكتر محسن مقدم استاد اسبق دانشگاه تهران و هيئت مديره واقع در ENCINO به نام TARZANA MULTI SPECIALTY MEDICAL CENTER به همراه آقاي دكتر SOL MARGHZAR دكتراي اديولوژي، دوره تجويز و فيتينگ سمعک هاي مختلف و دوره آموزشي آزمونهاي فيزيولوژي و الكتروفيزيولوژي را گذراندند.

و پس از آن درايران درسال1383 کارادیولوژی را دوباره از سر گرفتند.

از دیگر افتخارات ما، دریافت نمایندگی فروش محصولات زیمنس،REXTON ،AUDIOSERVICE و AMمی باشد.

امكانات ما: كلينيك ما با در نظر گرفتن شرايط سالمندان و مادران باردار، در طبقه اول واقع شده كه مجهز به آسانسور، سرويس ايراني و فرنگي مي باشد. و همچنين به علت نزديكي به ايستگاه مترو دسترسي را براي مراجعين محترم، راحت كرده است.

 

ما را در فضای مجازی دنبال کنید

کسب و کارهای مشابه

ارسال نظر

ارسال ایمیل به آگهی دهنده

اگر از آگهی دهنده سوالی دارید ، از طریق فرم زیر برای او پیام شخصی بفرستید .

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر