دسته بندی ها

کسب و کار ویژه

شماره همراه: 09199023438

وبسایت: www.mahramkit.com
ایمیل: mahramkit@yahoo.com
شبکه های اجتماعی:

معرفی

تولید و عرضه کننده انواع کیت های علمی، آموزشی ورباتیک

کیت تشکیل شده از انواع مختلف قطعات و وسایل ساخت یک مجموعه که پس از مونتاژ توسط کتابچه، جزوه راهنما یا سی دی شمارا گام به گام و به صورت عملی در ساختن یک کیت آشنا می سازد.
کیت ها شامل انواع گوناگونی در زمینه های مختلف مانند : شیمی، اتومبیل، پزشکی، الکترونیک و غیره … را شامل می شود. ساخت و راه اندازی یک کیت برای یک شخص مبتدی بسیار هیجان انگیز و لذت بخش می باشد و می توانید با خرید یک مجموعه کوچک کیت یا مجموعه بزرگ مانند ساخت یک اتومبیل، دقایق و حتی ساعت های زیادی از اوقات فراغت شما دوست عزیز را پر کرده از ساخت کیتی که با گذاشتن وقت و هزینه صرف نموده استفاده لازم را برده و به اطلاعات و آموخته های خود بیفزائید.
کیت های الکترونیک نیز امروزه دارای تنوع و گوناگونی مختلفی می باشد. اصول کیت های الکترونیک تشکیل یافته از فیبر مدار چاپی مخصوص کیت، مقاومت ها، خازن ها، ترانزیستور ها یا آی سی ها که لازمه ساخت اولیه یک کیت را فراهم می کند. در مونتاژ کیت های الکترونیکی لازمه دانستن و یا شناخت اصول الکترونیک در حد بالا مطرح نمی باشد، بلکه با آگاهی و کمی اطلاع از آشنایی با لحیم کاری و شناخت اولیه قطعات الکترونیک کافی است که شما موفق به ساخت یک کیت الکترونیک شوید.تا از این راه علاقه و علم خود را افزایش داده و به آینده ایی روشن که قدم در آن راه نهاده رسیده و بهره زندگی خود نمائید.

با آرزوی موفقیت – مهرام کیت

 

چگونه این کسب و کار را ارزیابی می کنید؟

برای امتیاز دادن روی یکی از ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز: 0 از 5 تعداد رای: 0

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


نظرات کاربران ()

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر