لونپوس رنگی کادوئی

برای اولیـــن بار در ایران توسط گروه تولیدی پندار نیک این اسباب بازی بسیارآموزنده در رنگ های متنوع و زیبا ازرنگ های تیره مطابق سلیقه پسرها تا رنگ های روشن مطابق سلیقه دخترها با طلاکوبی چشم نواز تولید گردیده و به نام لونپوس رنگی شناخته میشود ، برای هر چه کادوئی تر شدن آن دو مدل جعبه یکی تیره و یکی روشن طراحی گردیده ، یک جعبه شیک و زیبا که لونپوس رنگی داخل آن در پنجره ای جلو دید قرار گرفته .

12مدل مهره که از نظر شکل هندسی و رنگ با هم متفاوت هستند . اگر در کنار هم در کادر مستطیل شکل چیده شوند پازل لونپوس تکمیل می گردد . همین قطعات می توانند بصورت هرم یا پیرامید روی هم چیده شوند ، احتمال چیده شدن تصادفی در حدود صفر است . لونپوس یک را حل ندارد ، 76 روش برای حالت مستطیل و 25 روش جهت چیدن لونپوس پیرامید و درمجموع 101 روش جهت تکمیل پازل وجود دارد .

دفترچه تمرین 48 صفحه ای تمام رنگی ، بسیار کاربردی همراه این محصول است . لونپوس برای ذهن مانند یوگا است و دفترچه تـــــــمرین مانند یک مربی کارآزموده با تمرینات متنوع و لذت بخش مرحله به مرحله ذهن را به فعالیت واداشته و بازیکن را وادار مینماید که تمامی 101 روش را بیازماید .

در هر تمرین تعدادی از مهره ها در تصویر چیده شده اند وبقیه را بازیکن تکمیل می کند تمرینات از ساده در سطح IQ28  تا سخت و  چالش برانگیز در سطح  IQ 280 طراحی شده.

لونپوس که خود یک اسباب بازی آموزشی درجه یک است با این رنگ های زیبا و طلا کوبی چشم نواز و کیفیت مناسب تولید شده ، در داخل جعبه ای شیک و زیبا یک اسباب بازی کادوئی بسیار ارزنده ای است .

همه گروههای سنی از بازی با لونپوس لذت میبرند.

 

از جمله اهداف آموزشی بازی فکری لونپوس میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • مهارت های هندسی و ریاضی   MATH & GEOMETRY AKILLS
  • استدلال فضایی  SPATIAL REASONING                      
  • تفکر منطقی LOGICAL THINKING                           
  • مهارت های حل مساله  PROBLEM SOLVING           

 

 

پندار نیک = کیفیت در تولید ، زیبائی در بسته بندی