مدبر (نرم افزار مدیریت مدارس برتر)

مدبر محصول مشارکت موثر تیمی از مشاوران مدارس پیشرو و تیمی از کارشناسان خبره حوزه نرم افزار می باشد و به جرات می توان گفت کمتر محصولی از چنین پشتوانه آموزشی و فنی برخوردار بوده است.

نرم افزار مدبر ثمره 10 سال تلاش و حضور موفق بهسامان تدبیر در حوزه آموزش و پرورش و حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد.
نرم افزار مدبر به منظور نظارت بر فعالیت های آموزشی و انضباطی دانش آموزان در سه حوزه ستاد مدرسه، فعالیت های کلاسی و فعالیت های منزل امکانات متعددی را منطبق با نیازها و دغدغه های مدارس برتر ارایه می نماید. در عین حال مدبر ابزار کارآمدی است تا مدیریت مدرسه ضمن در اختیار داشتن اطلاعات بروز، نظارت کامل و جامعی بر فعالیت کادر آموزشی داشته باشد.

در این نرم افزار، کلیه فرآیندهای آموزشی و انضباطی از ثبت نام دانش آموزان تا صدور انواع کارنامه ها و ارایه نمودارهای تحلیلی – آموزشی طراحی و پیاده سازی گردیده است. نرم افزار مدبر این امکان را فراهم می سازد تا مشاوران مدارس ضمن نظارت دقیق بر روند آموزشی، مشاوره های تخصصی را به دانش آموزان و اولیا ارایه نمایند. دبیران می توانند ضمن ثبت رویدادهای کلاسی، نسبت به ثبت تکالیف و آزمون های آینده دانش آموزان نیز اقدام نمایند.