پنتاگو لاکچری (استندی)

5 عدد مهره را پشت سر هم بچین تا برنده بشی به همین راحتی ، ولی کار به اینجا ختم نمیشود ، زیرا با هر بار مهره گذاری یکی از چهار صفحه چرخشی را نیز به دلخواه 90 درجه باید چرخاند و این چالش اصلی بازی است .

اگر بازیکن استراتژی خوبی برای برد داشته باشد ، میتواند طوری عمل کند که بازیکن مقابل متوجه منظور او نشود و در یک لحظه باغافلگیرکردن حریف با مهره گذاری و چرخاندن صفحه برنده بازی شود .

از طرف دیگر قاعده چرخش همیشه این امکان را میدهد که بازیکنان مرتب استراتژی حریف را برهم بزنند و مانع برنده شدن او شوند .

مهارت هایی آموزشی که طی این بازی بدست می آید:

 1. METH
 2. GEOMETRY
 3. SPATIAL
 4. PROBLEM
 5. AKILLS
 6. REASONING
 7. LOGICAL
 8. SOLVING 
 9. مهارت های استدلال
 10. THINKING
 11. مهارت های مهندسی و ریاضی
 12. فضایی
 13. تفکر منطقی
 14. حل مساله

درپنتاگو لاکچری برای اولین بار درایران از یک قاب زیبا و مقاوم جهت حفاظت و فیکس کردن مهره ها روی صفحه استفاده شده است . این قاب محافظ به راحتی روی صفحه قرارگرفته ولی به این راحتی ها جدا نمیشود که طلاکوبی چشم نوازی با نام پنتاگو روی آن قرار گرفته.

 • یک بسته بندی منحصر به فرد ، شیک و لاکچری که بسیار جمع وجور و کاربردی است ، در واقع مدل مسافرتی پنتاگو میباشد ، البته (به دلیل پرهیز از هزینه های جعبه) دارای قیمت مناسب میباشد.
 • بروشور ساده و روان با تصاویر گویا نحوه بازی را به سادگی توضیح میدهد . این بسته بندی به همراه بروشور شرینک شده و داخل استندی که به این منظور طراحی گردیده قرار دارد ، در داخل این استند 5 عدد پنتاگو لاکچری قرار گرفته و کل مجموعه برای حمل و نقل بهتر و محافظت از گرد و غبار شرینک شده است.