کفپوش ورزشی فضای باز مدرسه

کفپوش فضای باز تایل کرت

کفپوش تایل کرت هر متر مربع 165,000 تومان
این کفپوش های ورزشی بسیار مقاوم، جذاب و مقرون به صرفه هستند. در دماهای پایین و بالای صفر درجه چه در فضاهای داخلی یا خارجی بدون تاثیر پذیری از میزان رطوبت زمین و هوا مقاومت نماید. به همین دلیل در مناطق مرطوب می تواند به راحتی و بدون مشکل در طول مدت عمر خود در خدمت ورزشکاران باشد.
تایل کرت قابلیت این را دارد تا تجهیزات مختلف ورزشی مانند دروازه های متحرک فوتبال و بسکتبال، تیر والیبال ، انواع میزهای ورزشی، لوازم بدن سازی  و حتی صندلی را بدون آسیب رساندن به کفپوش بر روی آن نصب و یا جابجا شود. همچنین چنانچه قسمتی از کفپوش به هر دلیل صدمه ببیند با هزینه ای بسیار ناچیز با زمانی کمتر از یک دقیقه توسط خود بهره بردار قابل تعمیر و جاگذاری می باشد.
تایل کرت این امکان را فراهم نموده تا شما بتوانید زمین ورزشی خود را به یک زمین چند منظوره تبدیل نموده و با افزایش حق انتخاب برای مشتریان خود موجب افزایش زمان استفاده از فضای ورزشی و درنتیجه بالارفتن درآمد مجموعه گردید.
اندازه هر تایل 30*30 سانت  و در رنگهای مختلف
زیر سازی: یک لایه فوم پلی اتیلن با ضخامت 3 میل
هزینه نصب هر متر مربع 7,000 تومان می باشد که بر عهده مشتری می باشد.

کفپوش فضای باز  تایل روماک

کفپوش روماک هر متر مربع 253,000 تومان
 شیک ، بادوام ، با قابلیت نصب آسان و مقاوم در برابر سایش
در رنگ های متنوع ، مورد مصرف در مکان های مختلف از جمله سالنهای ورزشی ، استخر ، ورودیه اماکن عمومی ، رختکن ها ، آشپزخانه ها ، رستوران ها ، کافی شاپ و محوطه بازی مهدکودک ها….
 ابعادهر تایل 30*30 سانتیمتر
 هر یک متر مربع 11 عدد می باشد

تایل الماسی

کفپوش فضای باز
کفپوش فضای باز هر متر مربع 263,000 تومان
با توجه به اینکه این کفپوش ها بصورت تایل تولید می شود از نصب بسیار آسان برخوردار می باشد.
برای تولید این محصول از مواداولیه بسیار مرغوب و استاندارد استفاده می شود و به همین خاطر از انعطاف پذیری قابل قبول برخوردار می باشد.
لذا برای کلیه ورزش های فضای باز مورد استفاده قرار میگیرد.
ابعاد 40 *40 سانتیمتر