کلیک روبات پرنده

قطعات پس ازاتصال میتواند در داخل یکدیگر بچرخند ، پس می توان اسباب بازی را طراحی و ساخت و با چرخاندن قطعات ، آن را به شکل دیگری تبدیل کرد .

قابلیت تبدیل شوندگی (transformation) خاصیت منحصر بفرد کلیک است که درهیچ سازه مشابهی نمیتوان دید .

اتصال و چرخش قطعات توام با صدائی است که اسم کلیک از آن گرفته شده است .

 • مجموعه اسباب بازی فکری روبات پرنده 144عدد قطــــعه دارد که میتوان 4 دایناسور آپاتوسوروس، تیرانوسوروس ، تریسراتوپس و پتروسور را ساخت و بعد هم این مجموعه ها قابلیت تبدیل شدن به یک قسمت از روبات پرنده را دارند . آپاتوسوروس پای راست ، تریسراتوپس پای چپ ، تیرانوسوروس بدن روبات و پتروسور بال روبات می باشد که با اتصال آنها به یکدیگر میتوان روبات پرنده را ساخت . بدیهی است این یک الــــگو است که بر اســـاس آن می توانید از قدرت تخیل خود استفاده نموده و اشکال دیگری نیز بسازید و حتی با چرخاندن قطعات آنرا تبدیل به اسباب بازی دیگری نمائید .
 • اسباب بازی فکری آپاتاسوروس از سری مجموعه دایناسورها است که 35 قطعه دارد با این قطعات میتوان یک دایناسور زیبا ساخت و همچنین قطعات آنرا چرخانده تا تبدیل به یکی از پاهای ربات پرنده شود .
 • اسباب بازی فکری تریسراتوپس از سری مجموعه دایناسورها است که 33عدد قطعه دارد با این قطعات میتوان یک دایناسور زیبا ساخت و همچنین قطعات آنرا چرخانده تا تبدیل به یکی از پاهای روبات پرنده شود ، بدیهی است این یک الــــگو است که بر اســـاس آن می توانید از قدرت تخیل خود استفاده نموده و اشکال دیگری نیز بسازید و حتی با چرخاندن قطعات آنرا تبدیل به اسباب بازی دیگری نمائید.
 • اسباب بازی فکری تیرانوسووس از سری مجموعه دایناسورها است که 48عدد قطعه دارد با این قطعات میتوان یک دایناسور زیبا ساخت و همچنین قطعات آنرا چرخانده تا تبدیل به سر و بدن روبات پرنده شود .
 • اسباب بازی فکری پتروسور از سری مجموعه دایناسورها است که 28عدد قطعه دارد با این قطعات میتوان یک دایناسور پرنده زیبا ساخت و همچنین قطعات آنرا چرخانده تا تبدیل به بال روبات پرنده شود .

 بروشور یا راهنمای بازی (درعلم مهندسی به آن نقشه انفجاری گفته میشود.) در ساخت و نحوه تبدیل آن به روبات به شما کمک میکند .

 • فیلم انیمیشن 3D بسیارآموزشی و کاربردی تهیه شده و قطعات ساخته شده به صورت360 درجه درتمامی جهات قابل رویت است ، نحوه ساخت مجموعه و تبدیل آن به روبات را طبق بروشور به طور جز به جز و مفصل تشریح می نماید ، چنانچه در ساخت مجموعه به مشکل برخوردید میتوانید به فیلم 3D مراجعه نمائید .
 • ابزارکلیک جهت کمک به باز و بست قطعات طراحی شده که البته چون قابلیت اتصال به بقیه قطعات را دارد ، میتواند در مواردی به عنوان قطعه استفاده شود .
 • این مجموعه شامل 144 عدد قطعه ، 2 عدد ابزار ، 1عدد بروشور پشت ورو ، فیلم دایناسورها و1عدد فیلم آموزش تبدیل به روبات پرنده می باشد .
 • در طراحی جعبه از فناوری پیشرفته AR که همان واقعیت افزوده مجازی است ،  استفاده شده .
 • هنگامی که جعبه در مقابل دوربین موبایل یا لپ تاپ قرار می گیرد ، تصویر سه بعدی محصول برروی جعبه نمایان می شود و یک اکشن از خود به نمایش می گذارد و این تصویر با کاربر تاًمل دو طرفه دارد و چنانچه جعبه را عقب و جلو ، بالا و پایین ببرید تا زمانی که از زاویهً دوربین خارج نشده اید تصویرهم تغییر می کند .

 

 • محتویات جعبه :

144 قطعه چیده شده بر روی 4 صفحه صفحه کلیک

2 قطعه ابزار کلیک برای کمک به باز و بست قطعات

سی دی جهت آموزش نحوه ساخت مجموعه دایناسورها و روبات پرنده

بروشور یا راهنمای اتصال قطعات وتبدیل به روبات پرنده (نقشه انفجاری)

 

 علاوه بر این انیمیشن بسیار جذاب دوبله شده دایناسورخوب محصول 2015 والت دیسنی  به عنوان هدیه همراه CD است .

 

درواقع کلیک صدای جرقه فعال شدن سلول های خاکستری مغز است.

پندار نیک = کیفیت در تولید ، زیبائی در بسته بندی