کلیک هلیکوپتر روبات

بیش از 19 مدل قطعه در شکل و فرم های متنوع و جدید در 10 رنگ مختلف ، انواع اتصالاتی را بوجود می آورد که مشابه آن قبلاً وجود نداشته است .

قطعات پس ازاتصال میتوانند در داخل یکدیگر بچرخند ، پس می توان اسباب بازی را طراحی و ساخت و با چرخاندن قطعات ، آن را به شکل دیگری تبدیل کرد .

قابلیت تبدیل شوندگی ((transformation خاصیت منحصر بفرد کلیک است که درهیچ سازه مشابهی نمیتوان دید .

اتصال و چرخش قطعات توام با صدائی است که اسم کلیک از آن گرفته شده است .

  • اسباب بازی فکری هلیکوپتر از سری مجموعه مهندسی کلیک است که 75 عدد قطعه دارد. با این قطعات میتوان یک هلیکوپترزیبا ساخت و همچنین قطعات آنرا چرخانده تا تبدیل به یک روبات شود ، بدیهی است این یک الــــگو است که بر اســـاس آن کاربر می تواند از قدرت تخیل خود استفاده نموده و اشکال دیگری نیز بسازد و حتی با چرخاندن قطعات آنرا تبدیل به اسباب بازی دیگری نماید .
  • بروشور یا راهنمای بازی (درعلم مهندسی به آن نقشه انفجاری گفته میشود) در ساخت و نحوه تبدیل آن به روبات به شما کمک میکند .
  • فیلم انیمیشن 3D بسیارآموزشی و کاربردی تهیه شده و قطعات ساخته شده به صورت360 درجه درتمامی جهات قابل رویت است ، نحوه ساخت مجموعه و تبدیل آن به روبات را طبق بروشور به طور جز به جز و مفصل تشریح می نماید ، چنانچه در ساخت مجموعه به مشکل برخوردید میتوانید به فیلم 3D مراجعه نمائید .
  • ابزار کلیک جهت کمک به بازو بست قطعات طراحی شده که البته چون قابلیت اتصال به بقیه قطعات را دارد ، میتواند در مواردی به عنوان قطعه استفاده شود .
  • در طراحی جعبه از فناوری پیشرفته AR  که همان واقعیت افزوده مجازی است  ، استفاده شده .
  • هنگامی که جعبه در مقابل دوربین موبایل یا لپ تاپ قرار می گیرد ، تصویر سه بعدی محصول برروی جعبه نمایان می شود و یک اکشن از خود به نمایش می گذارد و این تصویر با کاربر تاًمل دو طرفه دارد و چنانچه جعبه را عقب و جلو ، بالا و پایین ببرید تا زمانی که از زاویهً دوربین خارج نشده اید تصویرهم تغییر می کند .

 

  • محتویات جعبه :

75 عدد قطعه چیده شده بر روی صفحه کلیک

 2عدد قطعه ابزار کلیک برای کمک به باز و بست آنها

سی دی فیلم انیمیشن  3D جهت آموزش نحوه ساخت مجموعه

بروشور یا راهنمای اتصال قطعات (نقشه انفجاری)

 

درواقع کلیک صدای جرقه فعال شدن سلول های خاکستری مغز است.

پندار نیک = کیفیت در تولید ، زیبائی در بسته بندی